Дисконтна система

Дисконтна Програма ТИТАН

Для учасників Дисконтної Програми (ДП) «Титан»:

Тепер при купівлі товарів в роздрібних магазинах, що підтримують ДП «Титан», ви можете отримати знижку на Вашу покупку. Розмір знижки залежить від виду товару та накопиченої Вами суми покупок. Діючі розміри знижок наведені у Додатку 1.

Порядок отримання та обслуговування дисконтної картки (ДК)

1. Ви зможете отримати ДК зробивши покупку товару, що підпадає під дію ДП на суму не менше 200 грн. у мережі магазинів, що підтримують ДП «Титан». При цьому знижка на першу покупку не надається, але сума покупки зараховується на ваш накопичувальний рахунок.

2. Для активації ДК Ви повинні заповнити реєстраційну форму та передати її працівнику магазину. Надання знижок та зарахування покупок здійснюються тільки для активованих карток. Активація картки та внесення сум покупок на рахунок виконується на протязі 3-х днів.

3. При купівлі товару, що підпадає під дію ДП, і пред`явленні активованої ДК, Вам надається знижка, а вартість покупки зараховується на Ваш накопичувальний рахунок. Знижка обчислюється автоматично згідно встановлених розмірів. Діючі розміри знижок наведені в Додатку 1.

4. На одну покупку надається одна знижка, незалежно від кількості пред`явлених ДК.

5. Зворотній прийом ДК від покупця та виплату будь-якої компенсації не передбачено.

6. У випадку повернення покупцем товару, що був придбаний зі знижкою, йому повертається фактично сплачена сума. Ця ж сума списується з його накопичувального рахунку.

7. При проведенні розпродажів, акцій та інше, розмір знижки може відрізнятись від вказаного в Додатку 1, що обумовлюється окремо.

8. Знижки надаються при розрахунку готівкою або за допомогою карток VISA, MasterCard та інших платіжних карток.

9. Продавець має право вилучити ДК при порушенні покупцем порядку її використовування.

10. Правила ДП можуть бути змінено без попереднього повідомлення.

Додаток №1

Розмір знижки


Накопичена сума

Мобільні телефони, цифрові фотоапарати, електронні книжки, планшетні ПК

Інші товари


200 – 4999 грн.3%


5%


5000 – 9999 грн.4%


7%


Більше 10000 грн.5%


9%


Увага! Під дію ДП не підпадають: скретч-карти або електронні ваучери поповнення рахунку мобільного зв`язку, стартові пакети мобільного зв`язку, картки поповнення та ваучери ІР-телефонії, картки доступу до Інтернет.