Гарантія та сервіс

Гарантія на товари реалізовані в магазинах «Титан» надається і здійснюється відповідно до закону України. «Про захист прав Споживачів».

Ремонт, повернення і Ваші права

 

Куплений товар не підходить з якихось причин.

Якщо товар відповідає всім заявленим характеристикам, але Вам не підійшов (не сподобався колір, відсутність важливої ​​функції та ін), заміна товару на аналогічний, у відповідності зі ст.9 ЗУ «Про захист прав споживачів», можлива тільки при дотриманні наступних умов:

·      з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не враховуючи дня купівлі;

·      товар не був у використанні, тобто є новим *: корпус в ідеальному стані, збережені всі захисні плівки та пломби, упаковка, пакувальні матеріали, документи, по телефону розмовляли менше п'ятнадцяти хвилин, фотоапаратом знято менш 50-ти кадрів і т.д.

 Якщо на момент обміну аналогічного товару немає, то клієнт має право обміняти товар, на будь-який інший товар, що є в наявності, з відповідним перерахуванням вартості.

При поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві в день пред'явлення відповідної вимоги, а в разі неможливості повернення грошей у цей день - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше, ніж протягом 7 днів.

Несправність виявилася перед початком використання

 Якщо несправність виявилася перед початком використання, і товар не був у використанні, тобто є новим * (дивися виноску вище), а з дня придбання пройшло не більше 14 днів, Ви можете звернутися з проханням замінити товар на аналогічний новий.

При необхідності перевірки якості товару може бути проведена експертиза, в процесі якої встановлюється факт відсутності порушень споживачем (покупцем) гарантійних умов експлуатації та зберігання товару. Експертизу проводить або СЦ тг Титан, або офіційний СЦ виробника.

Максимальний термін перевірки якості товару відповідно до п.6 ст.8 ЗУ «Про захист прав Споживачів» становить 14 днів.

Несправність виявилася в процесі використання товару

 У даній ситуації відповідно до ст.8 ЗУ «Про захист прав споживачів» заміна товару на новий або повернення грошей можливі протягом усього гарантійного строку тільки при наявності істотного недоліку у придбаному товарі.

Відповідно до п.12 ст.1 ЗУ «Про захист прав споживачів» істотним недоліком вважається недолік, який має такі обов'язкові елементи:

·      робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення;

·      з'явився з вини виробника (продавця);

·      після його усунення з'являється знову з незалежних від споживача причин.

 Зверніть увагу, що останній пункт передбачає, що товар вже був у гарантійному ремонті. Тобто для того, щоб недолік був істотним, сервісний центр повинен був робити спроби цей недолік усунути.

 Також істотний недолік повинен мати одну з наступних ознак:

·      він взагалі не може бути усунутий;

·      на його усунення потрібно понад чотирнадцять календарних днів;

·      він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено в договорі.

Відповідно до п.6 ст.8 ЗУ «Про захист прав споживачів» за наявності товару вимога споживача про його заміну підлягає негайному задоволенню, а в разі відсутності товару - вимога підлягає задоволенню у двомісячний строк з моменту подання заяви. Якщо задовольнити вимогу покупця у встановлений термін неможливо, покупець має право за своїм вибором пред'явити продавцю інші вимоги, а саме:

·      заміна на такий же товар іншої марки з відповідним перерахуванням ціни продажу;

·      повернення грошей.

Відповідно до п.7 ст.8 ЗУ «Про захист прав споживачів» під час заміни на товар аналогічної марки (моделі), ціна на який змінилася, перерахунок вартості не провадиться. Під час заміни товару з недоліками на такий же товар іншої моделі (марки), або аналогічного за властивостями належної якості, перерахунок вартості товару з недоліками у разі підвищення ціни, провадиться виходячи з його вартості на час обміну, в разі зниження ціни - виходячи з вартості на час купівлі. Гроші повертаються покупцеві в день пред'явлення відповідної вимоги, в разі неможливості повернення грошей у цей день - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше, ніж протягом 7 днів.

Для здійснення процедури заміни товару (повернення грошей) необхідно мати повну комплектацію товару, гарантійний талон і акт (із круглою печаткою) авторизованого виробником Сервісного Центру з фіксацією факту наявності істотного недоліку у придбаного товару та підтвердженням дотримання споживачем гарантійних умов експлуатації товару.

Причини відмови в заміні товару на новий, або поверненні грошей.

·      з моменту покупки товару, що не має суттєвих недоліків, пройшло більше 14днів;

·      товар, що не має суттєвих недоліків, не є новим, тобто був у використанні;

·      при перевірці якості продукту виявлені ознаки стороннього втручання, (розтин, спроба ремонту, установка неліцензійного програмного забезпечення та операційної системи) або порушені інші умови гарантійного обслуговування (потрапляння рідини, механічні пошкодження, неправильне підключення аксесуарів, (карти пам'яті, зарядні пристрої, навушники тощо) та ін);

·      відсутній будь-який документ, що підтверджує факт придбання товару (гарантійний талон на придбаний товар), або елемент комплектації товару.

Процедура обміну товару або повернення грошей

 Зазвичай ця процедура відбувається таким чином: Залежно від гарантійного талона та умов обслуговування товару описаних в ньому, експертиза проводиться тим сервісним центром і за тією адресою, що вказана в гарантійному талоні.

Після експертизи сервісний центр, зі свого боку, видає свій висновок. Якщо суттєвих недоліків немає (див. вище визначення істотного недоліку), майстер або на місці усуває поломку, або забирає товар у ремонт. Якщо виявляється істотний недолік не з вини споживача, і сервіс центр не може усунути його відповідно до ЗУ «Про захист прав споживачів» (ремонт перевищує допустимий законом час ремонту, відсутність запчастин, недоцільність ремонту), виписується акт по якому споживач звертається до продавця і продавець виконує обмін, або повертає покупцеві гроші.

Таким чином, якщо у висновку сервісного центру не вказано, що в товарі є істотний недолік, який не може бути усунутий, вам будуть ремонтувати товар безкоштовно протягом усього гарантійного строку, але тільки за умови, що поломка не пов'язана з неправильною експлуатацією, а виникла з вини виробника (продавця).

Обслуговування сервісного центру вас не влаштовує

 Бувають моменти, коли клієнта не влаштовує обслуговування в сервісному центрі. У таких випадках ми завжди йдемо Вам назустріч і намагаємося у міру наших можливостей допомогти розібратися з виниклими проблемами.

Якщо у вас виникнуть якісь запитання чи побажання, не соромтеся, дзвоніть нашим операторам за телефонами:

Ми будемо раді відповісти на Ваші запитання.

Закон України «Про захист прав споживачів»

 

Довідкова інформація по авторизованим сервісним центрам.

 

Увага!!! Дана інформація постійно змінюється так як йде безперервний процес авторизації та відкриття нових сервісних центрів. Перед зверненням до СЦ просимо переконається у наявності у Вас відповідного гарантійного талона, також рекомендуємо попередньо передзвонити в СЦ для уточнення їх часу роботи і наявності авторизації в даний конкретний момент часу.

Тип товаруБренд/торгова маркаЧий гарантійний талон (ГТ) заповнюєтьсяМісце ремонту 
Відеореєстратори
ВідеореєстраториX-VisionX-VisionСЦ Ноутбук центр
 Львів, вул. Ак. Сахарова 58А
тел. (032) 232-05-60, 232-05-70
моб. (067) 312-02-01
ВідеореєстраториX-DigitalX-DigitalПРОФКОМ-ЛВ, вул. Козельницька, 4, тел: 297 28 89              
ВідеореєстраториNOUSТИТАН*12міс/гар
По  місцю придбання
Відеореєстраторивсі іншіТИТАН*12міс/гар
Автокомплект Jabra ,PlantronicsТИТАН* 6міс/гар
По  місцю придбання
GPS навигатор
GPS навигаторERGOERGOПРОФКОМ-ЛВ, вул. Козельницька, 4, тел: 297 28 89              
GPS навигаторX-DigitalX-DigitalПРОФКОМ-ЛВ, вул. Козельницька, 4, тел: 297 28 89              
GPS навигаторPioneerТИТАН*12міс/гар
По  місцю придбання
GPS навигаторGPS 4' 4road ТИТАН*12міс/гар
Диктофони, Мишки, Калькулятори 
ДиктофониOlympusГТ Olympus12 міс/гарПРОФКОМ-ЛВ, вул. Козельницька, 4, тел: 297 28 89              
Мишки Acme, усі NO NAMEТИТАН*6міс/гарПо  місцю придбання
Мишки TrustTrustПРОФКОМ-ЛВ, вул. Козельницька, 4, тел: 297 28 89              
КалькуляториAssistant Assistant ПРІОРИТЕТ вул.Яцкова,25 (район Львівгаз), тел:240-36-76,233-11-39     
Навушники
НавушникиCresynCresynПРІОРИТЕТ вул.Яцкова,25 (район Львівгаз), тел:240-36-76,233-11-39     
НавушникиCliptec,Fischer,iRiver,Monster Beats,PioneerТИТАН/гарантія 6 місяців
По  місцю придбання
НавушникиERGOТИТАН/гарантія 6 місяців
По  місцю придбання
НавушникиTrust UrbanTrustПРОФКОМ-ЛВ, вул. Козельницька, 4, тел: 297 28 89              
НавушникиKOSSГТ KOSS ПРІОРИТЕТ вул.Яцкова,25 (район Львівгаз), тел:240-36-76,233-11-39    
НавушникиLogitechГТ LogitechПРІОРИТЕТ вул.Яцкова,25 (район Львівгаз), тел:240-36-76, 233-11-39 
НавушникиTornadoГТ ТИТАН*6 міс/гар
По  місцю придбання
НавушникиHapolloГТ ТИТАН*6 міс/гар
По  місцю придбання
НавушникиSonySony або ТИТАН (при відсутності рідного ГТ)"Маркет-Львів", вул.Коновальця, 105. т.294 98 04
НавушникиPanasonicPanasonic або ТИТАН (при відсутності рідного ГТ)"Маркет-Львів", вул.Коновальця, 105. т.294 98 04
НавушникиSvenГТ SvenПРІОРИТЕТ вул.Яцкова,25 (район Львівгаз), тел:240-36-76, 233-11-39 
НавушникиJBLJBLПРИОРІТЕТ вул.Яцкова,25 (район Лвівгаз), тел:240-36-76,233-11-39     
НавушникиAudiotechnikaГТ ТИТАН*12 міс/гар
По  місцю придбання
НавушникиSENNHEISER (SHS)ГТ SENNHEISER (SHS) або ТИТАН (при відсутності рідного ГТ)ПРІОРИТЕТ вул.Яцкова, 25 (район Львівгаз),тел:240-36-76,233-11-39
НавушникиГарнітура PlantronicsГТ Plantronics, якщо нема, то IT serviceПРІОРИТЕТ вул.Яцкова, 25 (район Львівгаз),тел:240-36-76,233-11-39
Електронні книги
ERGOERGOГТ ERGO“ЦЕНІТЕХ” вул. Козельницька, 4, к. 517 297-28-89                      
Assistant Assistant ГТ AssistantПРІОРИТЕТ вул.Яцкова, 25 (район Львівгаз),тел:240-36-76,233-11-39
PocketbookPocketbookГТ Pocketbookвул. Любінська 92, Будинок меблів, 2-й поверх адмінкрила, офіс 20 , тел:245-48-03, 067-673-37-27
 Amazon Kindle  Amazon KindleТИТАН/гарантія 12місяці
По  місцю придбання
Планшетний ПК
AsusAsusТИТАН
По  місцю придбання
AcerAcerТИТАН
По  місцю придбання
Assistant Assistant ГТ AssistantПРІОРИТЕТ вул.Яцкова,25 (район Торпеда), тел:240-36-76,233-11-39 
DellDellТИТАН
По  місцю придбання
LenovoLenovoТИТАНПРІОРИТЕТ вул.Яцкова, 25 (район Львівгаз),тел:240-36-76,233-11-39
PixusPixusГТ PixusПРІОРИТЕТ вул.Яцкова, 25 (район Львівгаз),тел:240-36-76,233-11-39
FUJITSUFUJITSUОГТПРІОРИТЕТ вул.Яцкова, 25 (район Львівгаз),тел:240-36-76,233-11-39
SIGMA MOBILESIGMA ОГТ SIGMA 
По  місцю придбання
JekaJekaГТ JekaПРІОРИТЕТ вул.Яцкова,25 (район Торпеда), тел:240-36-76,233-11-39 
LGLG ГТ LG"Маркет-Львів",  вул. Коновальця, 105,  тел: 294-98-01,  294-98-02,  237-98-91,  297-07-13
Verico UNI PAD Verico UNI PAD ОГТРосан сервіс вул. Наливайка,14/19, т.244 56 77
Samsung Samsung ГТ SAMSUNG"Маркет-Львів",  вул. Коновальця, 105,  тел: 294-98-01,  294-98-02,  237-98-91,  297-07-13
X-DigitalX-DigitalX-DigitalПРОФКОМ-ЛВ, вул. Козельницька, 4, тел: 297 28 89              
мобільні телефони
BravisBravis ОГТ Bravis 
FLYFLYFLYРосан сервіс вул. Наливайка,14/19, т.244 56 77
HTCHTCHTCРосан сервіс вул. Наливайка,14/19, т.244 56 77
Huawei Huawei Huawei Росан сервіс вул. Наливайка,14/19, т.244 56 77
LenovoLenovoLenovoПРІОРИТЕТ вул.Яцкова, 25 (район Львівгаз),тел:240-36-76,233-11-39
LGLGLG"Маркет-Львів",  вул. Коновальця, 105,  тел: 294-98-01,  294-98-02,  237-98-91,  297-07-13
NokiaNokiaNokiaМенс-Сервіс м. Львів, ул. Кульпарківська 59, т. 297-76-70
PHILIPS   Росан сервіс вул. Наливайка,14/19, т.244 56 77
Samsung Samsung Samsung "Маркет-Львів",  вул. Коновальця, 105,  тел: 294-98-01,  294-98-02,  237-98-91,  297-07-13
SIGMA SIGMAОГТ SIGMA
По  місцю придбання
XIAOMI XIAOMI  ОГТ XIAOMI IT сервіс, вул. О Степанівни,45, 2 поверх т. 067 370 37 69, 24375 88
Плеєри
ПлеєриAssistant ГТ AssistantПРІОРИТЕТ вул.Яцкова, 25 (район Львівгаз),тел:240-36-76,233-11-39
ПлеєриERGOГТ ERGOПРОФКОМ-ЛВ вул. Козельницька, 4, к. 5,(032)2972889/ 
Плеєри/FM трансмітериGRAND-X ТИТАН
По  місцю придбання
ПлеєриiPodiPod/ТИТАН/12місЦЕНІТЕХ вул. Козельницька, 4, к. 517 297-28-89                       Посейдон пл.Святого Юра, 7, офіс 2  297-06-36
Плеєриi-RiverГТ i-River,       ГТ Юг-Контракта (аудіотехніка),                ГТ МультімедіаПРІОРИТЕТ вул.Яцкова, 25 (район Львівгаз), тел:240-36-76, 233-11-39      
ПлеєриJekaJekaПРІОРИТЕТ вул.Яцкова, 25 (район Львівгаз),тел:240-36-76,233-11-39
ПлеєриNRGГТ NRG (в кінці инструкції)/12 місПРІОРИТЕТ вул.Яцкова, 25 (район Львівгаз),тел:240-36-76,233-11-39
ПлеєриPixusГТ Pixus/12 місПРІОРИТЕТ вул.Яцкова, 25 (район Львівгаз),тел:240-36-76,233-11-39
ПлеєриSamsung ГТ SAMSUNG"Маркет-Львів",  вул. Коновальця, 105,  тел: 294-98-01,  294-98-02,  237-98-91,  297-07-13
ПлеєриSanDiskТИТАН
По  місцю придбання
ПлеєриSony/PSPSony"Маркет-Львів" вул. Коновальця, 105,  тел: 294-98-01,  294-98-02,  237-98-91,  297-07-13
ПлеєриTranscendГТ TranscendПРОФКОМ-ЛВ вул. Козельницька, 4, к. 5,(032)2972889,  СЦ ТИТАН, вул.І.Франка, 134, тел:276-53-33
Біноклі та телескопи, USB Flash, Кардрідери та USB-розгалужувачі, Карти пам'яті,
Біноклі / телескопиТелескоп Paralux ТИТАН/12 місПо  місцю придбання
Біноклі / телескопиТелескоп Bresser ТИТАН/12 міс
Біноклі / телескопиБинокль Gladiator ТИТАН/12 міс
Біноклі / телескопиБинокль Paralux ТИТАН/12 міс
Біноклі / телескопиБинокль Barska ТИТАН/12 міс
Біноклі / телескопиБинокль Bresser ТИТАН/12 міс
Біноклі / телескопиБинокль Alpen ТИТАН/12 міс
Біноклі / телескопиARSENAL-ВСІ ТИТАН/12 міс
Біноклі / телескопиKonus -ВСІ ТИТАН/12 міс
Портативні жорсткі дискиВсі торгові маркиТИТАН/12 міс
USB FlashВсі торгові маркиТИТАН/6 міс
Кардрідери та USB-розгалужувачі(HUB)Всі торгові маркиТИТАН/6 міс
Карти пам'ятіВсі торгові маркиТИТАН/6 міс
Зарядні пристрої до акумуляторів АА АААВсі торгові маркиТИТАН/6 міс
Блоки живлення та адапториВсі торгові маркиТИТАН/6 міс
Телефони 
Телефони Panasonic радіо  ГТ Panasonic/12 міс“Маркет-Львів” вул. Коновальця, 105, тел: 294 98 04
Телефони Panasonic шнурові  ГТ Panasonic/12 міс“Маркет-Львів” вул. Коновальця, 105, тел: 294 98 04
Телефони Siemens радіо ТИТАН/12 міс
По  місцю придбання
Телефони Siemens шнурові ТИТАН/12 міс
По  місцю придбання
Телефони Texet радіоТЕХЕТТЕХЕТ/12 міс  "Росімпекс" м.Львів, вул. Шараневича, 28
Телефони Texet шнуровіТЕХЕТТЕХЕТ/12 міс  "Росімпекс" м.Львів, вул. Шараневича, 28
Телефони акс.   
Телефони інші ТИТАН/6 міс
По  місцю придбання
Телефони акс.Вилки, розетки, шнури до тел. трубок, кабель телефонний, прехідникибез гарантії 
ЛіхтарикиВсі торгові маркиТИТАН/6 міс
По  місцю придбання
Батарейки та акумулятори
Батарейки та акумуляториАкумулятори GP ТИТАН/6 міс
По  місцю придбання
Батарейки та акумуляториАкумулятор Panasonic ТИТАН/6 міс
По  місцю придбання
Батарейки та акумуляториАкумулятор Sony ТИТАН/6 міс
По  місцю придбання
Батарейки та акумуляториРЕШТА АККУМУЛЯТОРІВТИТАН/6 міс
По  місцю придбання
Батарейки та акумуляториВСІ БАТАРЕЙКИбез гарантії 
КасетиВСІ АБСОЛЮТНО І АБСОЛЮТНО ВСІХ БРЕНДІВбез гарантіїї 
ДискиВСІ АБСОЛЮТНО І АБСОЛЮТНО ВСІХ БРЕНДІВбез гарантії 
 Фотоапарати цифрові
 Фотоапарати цифровіCanonЯкщо гарантія від виробника, заповнюється оригінальний ГТ (термін гарантії вказаний у ОГТ) в інших випадках ГТ ТИТАН/12 міс"Маркет-Львів", вул.О.Степанівни, 45, тел:294-98-01, 294-98-02, ПРОФКОМ-ЛВ, вул. Козельницька, 4, тел: 297 28 89              якщо ГТ “ТИТАН” , то

По  місцю придбання
 Фотоапарати цифровіNikonЯкщо гарантія від виробника, заповнюється оригінальний ГТ (термін гарантії вказаний у ОГТ) в інших випадках ГТ ТИТАН/12 місПРОФКОМ-ЛВ, вул. Козельницька, 4, тел: 297 28 89              якщо ГТ “ТИТАН” , то По  місцю придбання
 Фотоапарати цифровіOlympusЯкщо гарантія від виробника, заповнюється оригінальний ГТ (термін гарантії вказаний у ОГТ) в інших випадках ГТ ТИТАН/12 місПРОФКОМ-ЛВ, вул. Козельницька, 4, тел: 297 28 89,              якщо ГТ “ТИТАН” , то По  місцю придбання
 Фотоапарати цифровіCasioЯкщо гарантія від виробника, заповнюється оригінальний ГТ (термін гарантії вказаний у ОГТ) в інших випадках ГТ ТИТАН/12 місПРОФКОМ-ЛВ, вул. Козельницька, 4, тел: 297 28 89,              якщо ГТ “ТИТАН” , то По  місцю придбання
 Фотоапарати цифровіFujiЯкщо гарантія від виробника, заповнюється оригінальний ГТ (термін гарантії вказаний у ОГТ) в інших випадках ГТ ТИТАН/12 місПРОФКОМ-ЛВ, вул. Козельницька, 4, тел: 297 28 89,              якщо ГТ “ТИТАН” , то По  місцю придбання
 Фотоапарати цифровіSamsung Якщо гарантія від виробника, заповнюється оригінальний ГТ (термін гарантії вказаний у ОГТ)“Маркет-Львів” вул. Коновальця, 105, тел: 297 07 13, 294 98 01
 Фотоапарати цифровіPanasonicЯкщо гарантія від виробника, заповнюється оригінальний ГТ (термін гарантії вказаний у ОГТ)“Маркет-Львів” вул. Коновальця, 105, тел: 294 98 04
 Фотоапарати цифровіSonyЯкщо гарантія від виробника, заповнюється оригінальний ГТ (термін гарантії вказаний у ОГТ) в інших випадках ГТ ТИТАН/12 міс“Маркет-Львів” вул. Коновальця, 105, тел: 294 98 04 ПРОФКОМ-ЛВ, вул. Козельницька, 4, тел: 297 28 89              якщо ГТ “ТИТАН” , По  місцю придбання
 Футляри для фото та відеокамер
 Футляри для фото та відеокамерВсі торгові марки14 днівзвернення в магазин
Чохли
Чохли для GPS навігаторів та іншіВсі торгові марки14 днівзвернення в магазин
Чохли для електронних книжокВсі торгові марки14 днівзвернення в магазин
Чохли для планшетів Apple IpadВсі торгові марки14 днівзвернення в магазин
Чохли для планшетів SamsungВсі торгові марки14 днівзвернення в магазин
Чохли для планшетів іншіВсі торгові марки14 днівзвернення в магазин